3 DNI DO PRZYJŚCIA JEZUSA

JEZUS MÓWI DO CIEBIE: Joanna, gdy prosisz – jednocześnie dziękuj, bo spełniane są twoje pragnienia. Każda modlitwa przynosi owoce i nic się nigdy nie marnuje. To nic, że ty nie widzisz jeszcze owoców. One już się zrodziły i będą dojrzewać w czasie.

ZADANIE NA DZIŚ: Podziękuj dzisiaj Bogu za to wszystko, co posiadasz. (Rodzinę, przyjaciół, zdrowie..)

4 DNI DO PRZYJŚCIA JEZUSA

JEZUS MÓWI DO CIEBIE: Joanna, usuwanie cierpienia bez prowadzenia do Boga jest bezsensem, bo cier­pienie jest łaską daną dla nawrócenia. Nie jest pożyteczne zabieganie o dobra doczesne, o ile nie prowadzi to do dóbr wiecznych. Dlatego też cokolwiek czynisz, czyn w Imię Moje, aby zbawienie Moje przyszło na świat. Wtedy każda inicjatywa twoja stanie się schodami do Nieba, po których będziesz wstępować ty i wielu, których przy­prowadzisz.

ZADANIE NA DZIŚ: Pomódl się słowami Św. S. Faustyny: „Jezu, dziękuję Ci za codzienne drobne krzyżyki, za przeciwności w moich zamiarach, za trud życia wspólnego, za złe tłumaczenie intencji, za poniżanie przez innych, za cierpkie się obchodzenie z nami, za posądzenia niewinne, za słabe zdrowie i wyczerpanie sił, za zaparcie się własnej woli, za wyniszczenie swego ja, za nieuznanie w niczym, za pokrzyżowanie wszystkich planów. Amen”

5 DNI DO PRZYJŚCIA JEZUSA

JEZUS MÓWI DO CIEBIE: Wszystko w życiu jest łaską: Jedni mają łaskę zdrowia, drudzy cierpienia. Jedni wygody życia, drudzy trądu. Jedni urody fizycznej, drudzy kalectwa. Wszystko w życiu jest łaską, daną po to, by prowadziły do Mnie.

ZADANIE NA DZIŚ: A jakimi łaskami Ty, zostałaś obdarowana?

6 DNI DO PRZYJŚCIA JEZUSA

JEZUS MÓWI DO CIEBIE: Moje dziecko, trzeba w życiu kierować się wyłącznie dobrem duszy: i bliźnich i unikać wszystkiego co ma choćby pozór zła. Badaj swoje intencje: czy o wygodę i przyjemność ci chodzi, czy o ubogacenie wewnętrzne innych ludzi. Pozory grzechu są grzechem.

ZADANIE NA DZIŚ: Przy najbliższej okazji zastanów się czy dokonany przez Ciebie wybór jest dobry dla Twej duszy i osób wokół Ciebie.

✨7 DNI DO PRZYJŚCIA JEZUSA✨

🔔JEZUS MÓWI DO CIEBIE: Córko, życie na ziemi to czas walki o duszę. Nie ma schronienia od tej walki, ani wytchnienia. Wiedz także to, że każde przeciwstawienie sobie ludzi, każda nieprzyjaźń, każdy podział i wzajemna nieżyczliwość, jest dziełem szatana. Szczególnie gdy dotyczy to ludzi, którzy powołani zostali do współdziałania w budowaniu Moich dzieł miłości, by pociągać i umacniać innych.

🕯️ZADANIE NA DZIŚ: Zastanów się czy trzymasz w stosunku do kogoś nieprzebaczenie i żal. Wybacz w imię Jezusa tej osobie. Przebaczenie to decyzja.

🎄Tutaj znajdziesz poprzednie dni wyzwań:👉 https://cudowna.pl/dusza/wyzwania-swiateczne/

✨8 DNI DO PRZYJŚCIA JEZUSA✨

17.12.2020

🔔JEZUS MÓWI DO CIEBIE: Córko, żyj w pełni chwilą teraźniejszą nie wybiegając myślą w przód ani w tył, a nie będziesz marnowała czasu, który jest ci dany. Cokolwiek jest, jest to dar chwili ode Mnie dla ciebie. Odnajduj Mnie, rozpoznawaj, adoruj, okazuj wdzięczność. Radź się Mnie i ra­zem ze Mną czyń i przeżywaj wszystko.

🕯️ZADANIE NA DZIŚ: Pójdź dzisiaj na Adorację N.S. Trwaj z Jezusem tu i teraz, dziękując Mu za wszystko, co posiadasz.

✨9 DNI DO PRZYJŚCIA JEZUSA✨

16.12.2020

🔔JEZUS MÓWI DO CIEBIE: Cudowna, czy wiesz, że jesteś piękna? Bo jesteś. Czy wiesz, że kocham Cię taką, jaka jesteś? Bo kocham. To Ja cię stworzyłem, To Ja utkałem cię w łonie Twej matki. Córeczko, kiedy patrzę na ciebie, widzę w Tobie moje odbicie. Twoje całe ciało jest Moją świątynią, w której pragnę mieszkać.

🕯️ZADANIE NA DZIŚ: Postaraj się zaplanować dzisiaj świąteczną spowiedź. Przygotuj się na nią, by trwać w stanie łaski uświęcającej.

✨ 10 DNI DO PRZYJŚCIA JEZUSA ✨

15.12.2020

🔔 JEZUS MÓWI DO CIEBIE: Cudowna, nie porównuj się z innymi, bo to, że ktoś ma więcej od Ciebie, nie oznacza, że jesteś gorsza. Jesteś najcenniejszą perłą, jaką posiadam. Nie patrz na innych przez wzgląd na to, co posiadają. Musisz wiedzieć, że Ty także masz talenty, które Ci dałem. Masz zdolności, których jeszcze nie odkryłaś.

🕯️ ZADANIE NA DZIŚ: Zastanów się komu ostatnio zazdrościłaś urody/osiągnięć/statusu. Pomódl się za te osoby, oddaj je Bogu i pomyśl, czego mogłabyś się od nich nauczyć.

✨ 11 DNI DO PRZYJŚCIA JEZUSA ✨

14.12.2020

JEZUS MÓWI DO CIEBIE: Cudowna, widzę każdy Twój trud i wysiłek, jaki wkładasz w Twoje codzienne czynności. Widzę każdą potrzebę Twego serca. I choćby nikt tego nie dostrzegał – ja to zauważam i ci błogosławię.

ZADANIE NA DZIŚ: Wszystkie wykonane dzisiaj i jutro prace ofiaruj Bogu i staraj się je wykonywać z miłością.