Konferencja „Cudownie stworzona” to był cudowny czas. Dzisiaj pragniemy podzielić się z Wami wybranymi świadectwami po ostatniej konferencji dla kobiet, która odbyła się w Białymstoku.

„Dziś rano obudził mnie deszcz i burza. Pomyślałam: jak dobrze, że pada. Tego właśnie było trzeba, by wszystko zaczęło żyć. Leżąc, patrzyłam w okno i zadziwił mnie storczyk na moim parapecie. Jak pięknie się rozwinął, nawet tego nie zauważyłam. O ile bardziej się zdziwiłam, gdy weszłam na konferencję i ujrzałam storczyka…jako siebie. W ostatnim czasie modliłam się o odkrycie swojego piękna i swojej kobiecości. Bóg właśnie na tej konferencji przypomniał mi, jak pięknie mnie stworzył. Tak jak nie zauważyłam, jak kwiat w moim pokoju rozkwitł, tak gdzieś w zgiełku tego świata, porównywania się, zazdrości zapomniałam o pięknie, jakie dał mi Bóg i jak cudownie mnie stworzył. Ten dzień był jak burza z piorunem, która budzi, a łzy, które popłynęły podczas Mszy Św. i sama Eucharystia jak deszcz, który daje siły do życia, życia z Bogiem i dalszego rozkwitu. Dziękuję Wam bardzo.”

„Ostatni czas to seria nieprzyjemnych zdarzeń. Wielkich niewiadomych, co z moim małżeństwem. To spotkanie jest dla mnie wielkim przełomem, początkiem czegoś nowego. Dziękuję Wam bardzo za niesamowite spotkanie”

„Doznałam uzdrowienia z kłamstw, złych słów, jakie były rzucane w moją stronę. Jestem szczęśliwa, że uczestniczyłam w tej konferencji. Treści były przeznaczone dla mnie. Chwała Tobie, Panie. Wychodzę wzmocniona.

„Genialny temat konferencji – podział na trzy sfery człowieka – tak oczywiste, a tak niezwykłe. Dziękuję za przypomnienie mi o ich istocie i łączeniu wszystkich trzech. Bóg pokazał mi moją „bolącą” strefę, którą wyparłam. Czuję, jak wypełnia to miejsce SOBĄ. NIESAMOWITE

„Mimo swojego młodego wieku przeszłam w życiu bardzo dużo. Miałam męża, który mnie bił, oszukiwał i zdradzał. Mamy 5-letnią córeczkę. Od kiedy Pan Bóg jest ze mną potrafię odważnie iść przez życie. Być Mamą i „Tatą” dla swojego dziecka. Mimo chwil ciężkich, samotnych wiem, że Pan Bóg mnie kocha i jest przy mnie. To On nie pozwala mi się poddać. I wiem, że dzięki Niemu już nic złego nam się nie stanie”.

„Pan Bóg jeszcze raz uświadomił mi jak wielką wartość mam w Nim. Pokazał mi wiele konkretnych rzeczy, nad którymi muszę pracować w swoim życiu.”

Podczas konferencji, konkretnie podczas jednej z modlitw poczułam, uwierzyłam i pragnę w to wierzyć, że Bóg stworzył mnie cudownie.

„Jezus pokazał mi, że mnie kocha taką, jaka jestem. Chcę Panie patrzeć na siebie Twoimi oczami.”

„Najbardziej dotknęły mnie słowa, że pustkę, którą mam w sercu może wypełnić tylko Bóg. Mimo, że wielokrotnie to słyszałam Bóg przekonał mnie, że to tylko On jest w stanie zaspokoić wszystkie moje pragnienia.”

„Kilka dni temu otworzyłam Słowo Boże na fragmencie Iz 62:2-4 : Wówczas narody ujrzą twą sprawiedliwość 
i chwałę twoją wszyscy królowie. 
I nazwą cię nowym imieniem, 
które usta Pana oznaczą. 
Będziesz prześliczną koroną w rękach Pana, 
królewskim diademem w dłoni twego Boga. 
Nie będą więcej mówić o tobie „Porzucona”, 
o krainie twej już nie powiedzą „Spustoszona”. 
Raczej cię nazwą „Moje <w niej> upodobanie”, 
a krainę twoją „Poślubiona”. 
Albowiem spodobałaś się Panu 
i twoja kraina otrzyma męża.  Dzisiaj na konferencji te słowa się powtórzyły. Bóg utwierdził mnie w przekonaniu, że szczególnie do mnie kieruje te słowa. Chwała Panu.”