Bóg ma słabość do człowieka, którego stworzył. Mało tego, Bóg ma słabość do Ciebie! Jego bezgraniczna miłość jest faktem. Zostałyśmy stworzone z Miłości i do Miłości dążymy.

W swoich konferencjach o. Adam Szustak mawiał: „Bóg oszalał z miłości do Ciebie.”  Taki jest Twój i mój Bóg- szalony z miłości.

          Próbuję czasami wyobrazić sobie szaleństwo Boga, to jak On zachwyca się mną, kiedy na mnie patrzy. Jaki wspaniały musi być Jego zachwyt. On, który zna mnie najlepiej, wie o mnie wszystko, patrzy na mnie i widzi… No właśnie? Kogo? Cudowną? Piękną? Najwspanialsze Arcydzieło? Umiłowaną? Córkę Króla Wszechświata?

Dlaczego ja w sobie tego nie potrafię zobaczyć? Kiedy patrzę na siebie widzę jedynie jedną wielką chodzącą porażkę, beznadzieję, słabość, niedoskonałość… Jak wtedy trudno mi przyjąć tę prawdę i uwierzyć, że On oszalał z miłości do mnie, że widzi we mnie najpierw moje piękno, a nie niedoskonałości. Jak trudno uwierzyć, że On kocha mnie bezwarunkowo, od zawsze i na zawsze. Może myślisz podobnie?

          Często to, co myślimy o sobie ma na nas ogromny wpływ, na nasze relacje z innymi, na nasze samopoczucie, rozwój, kobiecość.

Dlatego tak ważne jest, aby przyjmować piękną PRAWDĘ o sobie, że naprawdę jesteś cudownie stworzona i kochana w całości.

           Nie bój się prosić Boga, by pokazywał wszystko to, co w Tobie jest dobre, piękne, warte uznania i pokochania… On będzie ukazywał Twoje piękno, którego Ty sama w sobie dziś nie widzisz albo odrzucasz. Zobaczysz, że On cały czas kochał i kocha w Tobie to, czego Ty w sobie nie lubisz, nie akceptujesz i nie kochasz.

 Nawet nie wiesz, ile dobra i piękna jest w Tobie! Proś, a przekonasz się, że On zachwyca się Toba i prowadzi do tego, byś stała się kobietą, jaką w Bożych planach zawsze miałaś być.

          Cudowna, bez względu na to co Ty dziś o sobie myślisz, bez względu jak dziś na siebie patrzysz, chcę Ci powiedzieć, że BÓG CIĘ KOCHA i przyjmuje Cię całą, jaka jesteś. Uwierz w to! Uwierz w to, że JESTEŚ KOCHANA.

          Pozwól, że powtórzę to jeszcze raz: JESTEŚ KOCHANA! Tu i teraz. Niewyobrażalnie mocno i głęboko. Nie ma znaczenia czy odnosisz wielkie sukcesy czy porażki. Nie ma znaczenia fakt czy Twój rozmiar to XS lub XXL. Nie ważne ile masz lat, centymetrów w biodrach, czy jesteś mężatką lub singielką. Jesteś kochana! Tak po prostu, bo On nie potrafi inaczej. I nigdy nie byłaś dla Niego powodem rozczarowania.

JESTEŚ KOCHANA! Czy przyjmujesz te słowa i uznajesz je jako prawdę o sobie ?

Pomóż nam się rozwijać i wspomóż proszę nasze działania:

autor: Agnieszka Turczyńska, na zdj: Dominika Quintana i Dani Quintana