samolotowa pielgrzymka cudownych kobiet do medjugorje

Leć z nami do Medjugorie! 

Piątek, 16 Czerwca 2023  - Środa, 21 Czerwca 2023

czas dla boga i dla ciebie

Czy jesteś gotowa na najpiękniejszą przygodę swojego życia?

Spędźmy wspólnie czas w kobiecym gronie na modlitwie, wypoczynku, cudownych rozmowach i konferencjach w najlepszej atmosferze. 
Kiedy jak nie teraz?

Przygotuj się na ucztę dla:

CIAŁA: zwiedzanie, kąpiele słoneczne i morskie, spacery

UMYSŁU: warsztaty z duchowej pracy nad pewnością siebie i poczuciem własnej wartości, umiejętności dawania sobie prawa do porażki i odpuszczania, akceptacji siebie i rzeczywistości

DUCHA: wspólna modlitwa, codzienna Eucharystia, Droga Krzyżowa, rozważania, świadectwa


miejsce cudów

Doświadcz piękna Medjugorie
w kobiecym gronie

Podróż samolotem

Lecimy samolotem z Warszawy 

Zakwaterowanie w hotelu ****

Z myślą o Waszym komforcie śpimy w hotelu Leone **** o bardzo wysokim standardzie, tuż obok kościoła Św. Jakuba

Bośniacki wieczorek integracyjny 

Bośniacki wieczorek integracyjny z muzyką i tańcami. Hit naszych pielgrzymek!Cudowne atrakcje dla ciała

-  relaks i odpoczynek nad Wodospadami KRAVICA, które rozciągają się na ponad 100 metrach szerokości, a woda spada miejscami nawet z 28 metrów. Ten naturalny okaz przyrody od lat przyciąga wielu miłośników natury, a w miesiącach letnich zapewnia wypoczynek i zabawę wszystkim kochającym pływanie i aktywności na rzece

- zwiedzanie Zadaru  stolicy północnej Dalmacji, spacer po Starówce Miasta i promenadzie nadmorskiej

- wyjazd na wybrzeże chorwackie: kąpiele morskie  i opalanie się w Morzu Adriatyckim 

- zwiedzanie MOSTARU zabytkowego miasta w Bośni i Hercegowinie, położonego w malowniczej dolinie rwącej rzeki Neretwy

Cudowne atrakcje dla ducha

poranne wejście na Górę KRIŻEVAC – droga krzyżowa

modlitwy na Górze Objawień zwanej PODBRDO

- codzienna Eucharystia

Spotkanie z Patrickiem i Nancy (za potwierdzeniem) - niesamowite świadectwo nawrócenia

- warsztaty dla kobiet (duchowa praca nad pewnością siebie i poczuciem własnej wartości, umiejętność dawania sobie prawa do porażki i odpuszczania, akceptacja siebie i rzeczywistości, budowanie trwałego wewnętrznego spokoju)


Cudowne kobiety

Poznaj cudowne kobiety z całej Polski o podobnych wartościach do Twoich. Z doświadczenia wiemy, że na naszych wyjazdach zawiązują się niesamowite przyjaźnie. Większość kobiet na naszych wyjazdach leci sama, więc nie obawiaj się, że nikogo nie znasz!!

Ilość miejsc ograniczona

Zdobądź dzisiaj swoje!

Zapisz się na najlepszy wyjazd do Medjugorie w roku 2023

CAŁKOWITY KOSZT: 

450 EURO + BILET LOTNICZY 

(około 600 zł) 

Zamykamy zapisy za:

Leć razem z nami!


Joanna Sidz

Założycielka katolickiego projektu dla kobiet CUDOWNA

Prowadząca podcast CUDOWNIE STWORZONA

Magister fizjoterapii

Pasjonatka nauki języków obcych


Aleksandra Stankiewicz

Żona i mama, pasjonatka rozwoju  osobistego i życia rodzinnego. Z wykształcenia prawnik, obecnie pełnoetatowa mama i przedsiębiorca. 

Od 2 lat mentoruje kobiety w biznesie, pracuje z nimi nad motywacją oraz rozwojem pewności siebie. Pomaga rozwijać kobiece marki osobiste. 

Medjugorie jest kolebką jej pasji do pracy z kobietami, ponieważ to tam w 2007 roku za pośrednictwem Maryi przeżyła nawrócenie i kształtuje swoją pewność siebie u Jej boku dzieląc się tym z innymi.

Ola podczas naszego wyjazdu będzie prowadzić kobiece warsztaty.

Aleksandra Kita

Pasjonatka podróży 

Pilot wycieczek

Nasz cudowny plan podróży


Piątek, 16 czerwca 2023

Spotykamy się na lotnisku w Warszawie. Przelot z Warszawy do Zadaru. Jesteśmy na lotnisku w ZADARZE ok. godz. 12:25. Przejazd do ZADARU stolicy północnej Dalmacji znanego w historii już od czasów iliryjskich, spacer po Starówce Miasta i promenadzie nadmorskiej. Przejazd do MEDJUGORIE. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Sobota, 17 czerwca 2023

Śniadanie. Msza Św. Dzień przeznaczony na spacer po MEDJUGORIE z
przewodnikiem. Medjugorie to miejscowość położona w południowej części Hercegowiny.
Jest to bardzo często odwiedzane miejsce pielgrzymkowe w Europie znane z objawień
Maryi. Niedaleko tej miejscowości położone są dwa wzgórza: Wzgórze Objawień
(Podbrdo), Wzgórze Krzyża (Kriżevac). Spacer po okolicy i modlitwy w Kościele św.
Jakuba. Obiadokolacja – bośniacki wieczorek integracyjny z muzyką. Nocleg.

Niedziela, 18 czerwca 2023

Poranne wejście na Górę KRIŻEVAC – droga krzyżowa. Śniadanie. Msza Św. Pobyt w MEDJUGORIE lub wycieczka fakultatywna do MOSTARU zabytkowego miasta w Bośni i Hercegowinie, położonego w malowniczej dolinie rwącej rzeki Neretwy. Powrót do MEDJUGORIE, obiadokolacja i nocleg.

Poniedziałek, 19 czerwca 2023

Poranny spacer i modlitwy na Górze Objawień zwanej PODBRDO. Śniadanie. Msza Święta Przejazd na relaks i odpoczynek nad Wodospadami KRAVICA, które rozciągają się na ponad 100 metrach szerokości, a woda spada miejscami nawet z 28 metrów. Ten naturalny okaz przyrody od lat przyciąga wielu miłośników natury, a w miesiącach letnich zapewnia wypoczynek i zabawę wszystkim kochającym pływanie i aktywności na rzece. Powrót do MEDJUGORIE, modlitwy w Kościele św. Jakuba, obiadokolacja i nocleg.

Wtorek, 20 czerwca 2023

Śniadanie. Msza Święta i modlitwy w Kościele św. Jakuba. Spotkanie z Patrickiemi Nancy (za potwierdzeniem) - niesamowite świadectwo nawrócenia. Wyjazd nad chorwackie wybrzeże. Czas wolny na kąpiele morskie w Adriatyku i opalanie się. Powrót do Medjugorie, obiadokolacja oraz nocleg.

 Środa, 21 czerwca 2023

Wykwaterowanie z hotelu w nocy. Transfer na lotnisko w Zadarze ok godz.1:30 w nocy. Lot do Warszawy ok godz. 8:35.


Najlepszy wyjazd do Medjugorie w roku 2023

CAŁKOWITY KOSZT: 

450 euro + BILET LOTNICZY (OKOŁO 600 zł)

Podejmij szybko decyzję.
Zamykamy zapisy za:

Tak właśnie bawiłyśmy się na

ostatnim wyjeździe!

Dołącz do nas! Przeżyj niezapomniany czas!

CAŁKOWITY KOSZT: 

450 euro + bilet lotniczy 

(około 600 zł) 

A będziemy spać w hotelu ****

Hotel Leone ****

najlepszy hotel w Medjugorie o bardzo wysokim standardzie 
położony tuż obok kościoła Św. Jakuba
piękne pokoje 2/3 osobowe
pyszne śniadania i obiadokolacje

Katarzyna Wegner

Spędziłam z Wami piękny czas, pełen modlitwy, skupienia, rozwoju. To była moja pierwsza pielgrzymka w której uczestniczyłam.  Jestem pełna podziwu organizatorkom tej przecudownej wyprawy. Pokazujecie że niemożliwe nie istnieje. Widać, że Wasza praca jest Waszą ogromną pasją i w pełnym zaufaniu wierzycie, że wszystko będzie tak jak ma być, i tak się dzieje. Dziękuję za ten cudowny czas razem  dziś z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że po powrocie nic nie jest już takie samo  Zmieniłam pogląd na wiele spraw ,a co najlepsze chcę stawać się coraz lepszą wersją siebie i to jest pięknie 
Ściskam całą naszą ekipę i już za Wami tęsknię!

  CUDOWNA uczestniczka 

  Medjugorje, 2022

  Patrycja Dorywalska

  Polecam z całego serca! Organizatorki to Kobiety o wielkim sercu, które robiły wszystko, aby każda z uczestniczek poczuła się wyjątkowo i "zatrzymała się" na chwilę, aby przypomnieć sobie KIM JEST I CO DAJE JEJ SZCZĘŚCIE. Pokój i radość serca - to na pewno odnajdziesz w Medjugorje!

  CUDOWNA uczestniczka 

  Medjugorje, 2022

  Joanna Wilkowska

  Polecam z całego serca , to cudowny Boży czas, wspaniali ludzie i pełne radości i zaangażowania  nasze wspaniałe organizatorki. Czas modlitwy i czas pięknej zabawy, smakowania chwil i podziwiania pięknych widoków . Medjugorje to miejsce gdzie każdy poczuje pokój serca , nie może być inaczej, błogosławię i życzę dalszych owocnych wyjazdów do „ różańca i tańca” , serce się cieszy ze poznałam tyle wartościowych osób. 

  CUDOWNA uczestniczka 

  Medjugorje, 2022

  Jolanta Dębicka

  To była moja pierwsza pielgrzymka, pierwsza wizyta w Medjugorie, pierwszy lot samolotem... być może dlatego ten wyjazd miał na mnie taki wpływ. Myślę jednak, że To nie dlatego... Z kim nie rozmawiałam kto był w Medjugorie mówił mi, że warto tam pojechać, cudowne miejsce itd. Więc zaintrygowana tym stwierdziłam, że muszę sama się przekonać i wyrobić opinie na ten temat. Tak się stało, że wyjazd z Cudownymi wpasował się idealnie w mój harmonogram dlatego stwierdziłam, że jadę i sama zobaczę o co chodzi z tym miejscem. Muszę przyznać, że przekonał mnie też sam plan pielgrzymki, który łączył rozwój duchowy z Bogiem ale też z samym sobą i innymi kobietami. Trochę się obawiałam tego, że jadę nie znając praktycznie nikogo. Jeśli też masz takie obawy to odstaw je na bok. Przez te 5 dni ponad 30 kobiet stworzyły tak piękna jedność opartą na Bogu, a przez to na prawdzie, miłości i dobroci, że nikt nie poczuł się tam samotny. Do dziś jestem wzruszona i pełna wdzięczności za  doświadczenia i przeżycia tej pielgrzymki. Jeśli czujesz się stłamszona i przygnieciona zawiścią tego świata i myślisz, że ostajesz od reszty swoim myśleniem i wiarą to wyjazd jest dla Ciebie! Co czułam w Medjugorie? Pokój, miłość i jedność. Kto to tworzy? Zdecydowanie nasz Ojciec ale i my, którzy tam przyjeżdżamy. To po prostu się czuje i musisz przeżyć to sama, warto! A już na pewno z Cudownymi, które zadbają o Ciebie jak nikt inny.  Po tym wyjeździe mam w głowie tylko- jedno zdanie - "Bóg jest miłością" i chciałabym, żebyś też z nim została...


  CUDOWNA uczestniczka 

  Medjugorje, 2022

  Masz pytania?
  Napisz do nas:
  wyjazdyzcudowna@gmail.com
  lub zadzwoń Whatsapp:
  +48 721 332 998

  Page Created with OptimizePress