samolotowa pielgrzymka cudownych kobiet do medjugorje

Leć z nami do Medjugorie! 

Sobota, 7 Września 2024  - Czwartek, 12 Września 2024

czas dla boga i dla ciebie

Czy jesteś gotowa na najpiękniejszą przygodę swojego życia? Dołącz do pielgrzymki innej niż wszystkie!

Spędźmy wspólnie czas w kobiecym gronie na modlitwie, wypoczynku, cudownych rozmowach i konferencjach w najlepszej atmosferze. 
Kiedy jak nie teraz?

Przygotuj się na ucztę dla:

CIAŁA: zwiedzanie, kąpiele słoneczne i morskie, spacery

UMYSŁU: wartościowe rozmowy w gronie kobiet

DUCHA: wspólna modlitwa, codzienna Eucharystia, Droga Krzyżowa, rozważania, świadectwa


miejsce cudów

Doświadcz piękna Medjugorie
w kobiecym gronie

Podróż samolotem

Lecimy samolotem z Warszawy 

Zakwaterowanie w hotelu o wyższym standardzie


Bośniacki wieczorek integracyjny z muzyką i tańcami 

Bośniacki wieczorek integracyjny z muzyką i tańcami. Hit naszych pielgrzymek!Cudowne atrakcje dla ciała

-  relaks i odpoczynek nad Wodospadami KRAVICA, które rozciągają się na ponad 100 metrach szerokości, a woda spada miejscami nawet z 28 metrów. Ten naturalny okaz przyrody od lat przyciąga wielu miłośników natury, a w miesiącach letnich zapewnia wypoczynek i zabawę wszystkim kochającym pływanie i aktywności na rzece

- wyjazd na wybrzeże chorwackie: kąpiele morskie  i opalanie się w Morzu Adriatyckim 

- zwiedzanie MOSTARU zabytkowego miasta w Bośni i Hercegowinie, położonego w malowniczej dolinie rwącej rzeki Neretwy

Cudowne atrakcje dla ducha

poranne wejście na Górę KRIŻEVAC – droga krzyżowa

modlitwy na Górze Objawień zwanej PODBRDO

- codzienna Eucharystia

Spotkanie z Patrickiem i Nancy (za potwierdzeniem) - niesamowite świadectwo nawrócenia


Cudowne kobiety

Poznaj cudowne kobiety z całej Polski o podobnych wartościach do Twoich. Z doświadczenia wiemy, że na naszych wyjazdach zawiązują się niesamowite przyjaźnie. Większość kobiet na naszych wyjazdach leci sama, więc nie obawiaj się, że nikogo nie znasz!!

Ilość miejsc ograniczona

Zdobądź dzisiaj swoje!

Zapisz się na najlepszy wyjazd do Medjugorie w roku 2024

KOSZT: 455 EURO + BILET LOTNICZY (326 zł na dzień 14.05.24)

Leć razem z nami!


Joanna Sidz

Założycielka katolickiego projektu dla kobiet CUDOWNA

Prowadząca podcast CUDOWNIE STWORZONA


Aleksandra Kita

Pasjonatka podróży 

Pilot wycieczek

Nasz cudowny plan podróży


Sobota, 7 września 2024

Spotkanie z uczestniczkami na lotnisku w WARSZAWIE, następnie wspólny lot do Zadaru, przylot ok. godz. 22:35. Przejazd do MEDJUGORIE. Zakwaterowanie, w hotelu, nocleg.

Niedziela, 8 września 2024


Śniadanie. Msza Św. Dzień przeznaczony na spacer po MEDJUGORIE z przewodnikiem. Medjugorie to miejscowość położona w południowej części Hercegowiny. Jest to bardzo często odwiedzane miejsce pielgrzymkowe w Europie znane z objawień Maryi. Niedaleko tej miejscowości położone są dwa wzgórza: Wzgórze Objawień (Podbrdo), Wzgórze Krzyża (Kriżevac). Spacer po okolicy i modlitwy w Kościele św. Jakuba. Obiadokolacja – chorwacki wieczorek integracyjny z muzyką. Nocleg.

Poniedziałek, 9 września 2024

Poranne wejście na Górę KRIŻEVAC – droga krzyżowa. Śniadanie. Pobyt w MEDJUGORIE lub wycieczka fakultatywna (dla chętnych) do MOSTARU – to urokliwe, zabytkowe miasto w Bośni i Hercegowinie, położone w malowniczej dolinie rwącej rzeki Neretwy, w którym wschód miesza się z zachodem poprzez kamienny most – wizytówkę miasta. W 2005 roku Stary Most wraz z zabytkową okolicą wpisane zostały na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Miasto kryje w swoich murach kawał historii. Zwiedzanie starego miasta, które w czasach panowania tureckiego było ważnym ośrodkiem handlowym. Powrót do MEDJUGORIE, Msza Św. i wieczorne modlitwy w kościele św. Jakuba wg programu franciszkanów, obiadokolacja i nocleg.

Wtorek, 10 września 2024

Poranny spacer i modlitwy na Górze Objawień zwanej PODBRDO. Śniadanie.
Przejazd na relaks i odpoczynek na Wodospady KRAVICA, które rozciągają się na ponad
100 metrach szerokości, a woda spada miejscami nawet z 28 metrów. Ten naturalny okaz
przyrody od lat przyciąga wielu miłośników natury, a w miesiącach letnich zapewnia
wypoczynek i zabawę wszystkim kochającym pływanie i aktywności na rzece. Powrót do
MEDJUGORIE, Msza Św, modlitwy w Kościele św. Jakuba, obiadokolacja i nocleg.

Środa, 11 września 2024

Śniadanie. Spotkanie z Patrickiem i Nancy (za potwierdzeniem) - niesamowite świadectwo nawrócenia. Wyjazd nad chorwackie wybrzeże. Czas wolny na kąpiele morskie w Adriatyku i opalanie się. Powrót do Medjugorie, Msza Św, modlitwy w Kościele św. Jakuba, obiadokolacja oraz nocleg.

Czwartek, 12 września 2024

Wykwaterowanie z hotelu w nocy. Odbiór zestawów śniadaniowych. Transfer
na lotnisko w Zadarze ok godz. 00:00 w nocy. Lot do Warszawy ok godz. 6:00.

Najlepszy wyjazd do Medjugorie w roku 2024

Tak właśnie bawiłyśmy się na

ostatnim wyjeździe!

Dołącz do nas! Przeżyj niezapomniany czas!

KOSZT: 455 EURO + BILET LOTNICZY (326 zł na dzień 14.05.24)Katarzyna W.

Spędziłam z Wami piękny czas, pełen modlitwy, skupienia, rozwoju. To była moja pierwsza pielgrzymka w której uczestniczyłam.  Jestem pełna podziwu organizatorkom tej przecudownej wyprawy. Pokazujecie że niemożliwe nie istnieje. Widać, że Wasza praca jest Waszą ogromną pasją i w pełnym zaufaniu wierzycie, że wszystko będzie tak jak ma być, i tak się dzieje. Dziękuję za ten cudowny czas razem  dziś z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że po powrocie nic nie jest już takie samo  Zmieniłam pogląd na wiele spraw ,a co najlepsze chcę stawać się coraz lepszą wersją siebie i to jest pięknie 
Ściskam całą naszą ekipę i już za Wami tęsknię!

  CUDOWNA uczestniczka 

  Medjugorje, 2022

  Patrycja D.

  Polecam z całego serca! Organizatorki to Kobiety o wielkim sercu, które robiły wszystko, aby każda z uczestniczek poczuła się wyjątkowo i "zatrzymała się" na chwilę, aby przypomnieć sobie KIM JEST I CO DAJE JEJ SZCZĘŚCIE. Pokój i radość serca - to na pewno odnajdziesz w Medjugorje!

  CUDOWNA uczestniczka 

  Medjugorje, 2022

  Joanna W.

  Polecam z całego serca , to cudowny Boży czas, wspaniali ludzie i pełne radości i zaangażowania  nasze wspaniałe organizatorki. Czas modlitwy i czas pięknej zabawy, smakowania chwil i podziwiania pięknych widoków . Medjugorje to miejsce gdzie każdy poczuje pokój serca , nie może być inaczej, błogosławię i życzę dalszych owocnych wyjazdów do „ różańca i tańca” , serce się cieszy ze poznałam tyle wartościowych osób. 

  CUDOWNA uczestniczka 

  Medjugorje, 2022

  Jolanta D.

  To była moja pierwsza pielgrzymka, pierwsza wizyta w Medjugorie, pierwszy lot samolotem... być może dlatego ten wyjazd miał na mnie taki wpływ. Myślę jednak, że To nie dlatego... Z kim nie rozmawiałam kto był w Medjugorie mówił mi, że warto tam pojechać, cudowne miejsce itd. Więc zaintrygowana tym stwierdziłam, że muszę sama się przekonać i wyrobić opinie na ten temat. Tak się stało, że wyjazd z Cudownymi wpasował się idealnie w mój harmonogram dlatego stwierdziłam, że jadę i sama zobaczę o co chodzi z tym miejscem. Muszę przyznać, że przekonał mnie też sam plan pielgrzymki, który łączył rozwój duchowy z Bogiem ale też z samym sobą i innymi kobietami. Trochę się obawiałam tego, że jadę nie znając praktycznie nikogo. Jeśli też masz takie obawy to odstaw je na bok. Przez te 5 dni ponad 30 kobiet stworzyły tak piękna jedność opartą na Bogu, a przez to na prawdzie, miłości i dobroci, że nikt nie poczuł się tam samotny. Do dziś jestem wzruszona i pełna wdzięczności za  doświadczenia i przeżycia tej pielgrzymki. Jeśli czujesz się stłamszona i przygnieciona zawiścią tego świata i myślisz, że ostajesz od reszty swoim myśleniem i wiarą to wyjazd jest dla Ciebie! Co czułam w Medjugorie? Pokój, miłość i jedność. Kto to tworzy? Zdecydowanie nasz Ojciec ale i my, którzy tam przyjeżdżamy. To po prostu się czuje i musisz przeżyć to sama, warto! A już na pewno z Cudownymi, które zadbają o Ciebie jak nikt inny.  Po tym wyjeździe mam w głowie tylko- jedno zdanie - "Bóg jest miłością" i chciałabym, żebyś też z nim została...


  CUDOWNA uczestniczka 

  Medjugorje, 2022

  Masz pytania?
  Napisz do nas:
  wyjazdyzcudowna@gmail.com