Pielgrzymka kobiet do fatimy

Fatima - miejsce cudów

Sobota, 27 maja 2023 - Środa, 31 maja 2023

Fatima, Portugalia

Leć do Fatimy - najsłynniejszego miejsca objawień Maryjnych


Podczas I Wojny Światowej Matka Boska objawiła się w Fatimie, w Portugalii. Ukazała się trójce dzieci, które pasły owce: rodzeństwu 9-letniemu Franciszkowi i 7-letniej Hiacyncie Marto oraz 10-letniej Łucji Dos Santos. Przed Maryją dzieciom trzykrotnie ukazywał się Anioł.

Po raz pierwszy Maryja objawiła się dzieciom 13 maja 1917 r. Zaczynając od tej daty Maryja objawiała się dzieciom jeszcze pięć razy, 13 dnia kolejnego miesiąca. Maryja, jeszcze się nie ujawniając, prosiła dzieci o modlitwę i ofiary za nawrócenie grzeszników

CENA: 510 EUR + Bilet lotniczy

Podróż samolotem

Lecimy samolotem z Warszawy do Lizbony

Zakwaterowanie w hotelach ***


Pielgrzymka do Fatimy


Zwiedzanie Lizbony

Udamy się na wspólne zwiedzanie jednego z piękniejszych portugalskich miast

Cudowne kobiety

Spędzisz z nami  wspólny wieczór integracyjny przy winie i tańcach i poznasz wspaniałe osoby o podobnych wartościach. 

Zajmij swoje miejsce dzisiaj

zanim będzie za późno

CENA: 510 EUR + Bilet lotniczy

Najczęściej zadawane pytania

Czy jest możliwość pomocy przy zakupie biletu lotniczego?

Pomagamy w każdym etapie. Wysyłamy instrukcję zakupu biletu krok po kroku. Pozostajemy także pod telefonem w razie jakichkolwiek pytań.

To mój pierwszy lot, denerwuję się.

Wspieramy na każdym etapie podróży. Spotykamy się z uczestniczkami na lotnisku w Warszawie i lecimy wspólnie na miejsce oraz zapewniamy swoją obecność podczas lotu powrotnego.

Czy mogę dolecieć samodzielnie z innego miejsca?

Tak, istnieje taka możliwość. Należy to ustalić wcześniej z Olą z biura podróży. 

Czy są ten wyjazd sierowany jest tylko do kobiet?

Tak, to wyjazd wyłącznie dla kobiet.

Twój CUDOWNY zespół


Joanna Sidz

Założycielka katolickiego projektu dla kobiet CUDOWNA

Prowadząca podcast CUDOWNIE STWORZONA

Magister fizjoterapii

Pasjonatka nauki języków obcych

Aleksandra Kita

Właścicielka KITA TRAVEL biuro podróży

Pasjonatka podróży 

Pilot wycieczek

Nasz cudowny plan podróży

Sobota, 27 maja

Przylot do LIZBONY – stolicy Portugalii ok godz. 17:00. Transfer do FATIMY – miejscowości znanej z objawień Matki Bożej. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Niedziela, 28 maja 

Śniadanie, Msza św. Nawiedzenie Sanktuarium Maryjnego – kaplica Objawień, stojąca w miejscu objawień Matki Bożej trójce małych pastuszków – Łucji, Franciszkowi i Hiacyncie, Bazylika Matki Bożej Różańcowej z grobami pastuszków, nowa bazylika Trójcy Przenajświętszej. Uczestnictwo w drodze krzyżowej prowadzącej do Valinhos, miejsca objawień Anioła Portugalii oraz do wioski Aljustrel, gdzie znajdują się domy rodzinne Franciszka, Hiacynty i Łucji. Następnie zwiedzenie miejsc związanych z życiem Pastuszków. Wieczorem udział w nabożeństwach – WIECZORNA PROCESJA ŚWIATŁA – MODLITWA RÓŻAŃCOWA. Obiadokolacja integracyjna z winem, nocleg.


Poniedziałek, 29 maja

Śniadanie, Msza św. Przejazd do klasztoru BATALHA – zwiedzanie gotyckiego kościoła Matki Bożej Zwycięskiej w stylu manuelińskim, wpisanego na listę UNESCO. Przejazd do kurortu NAZARE – malowniczo położony na klifie kościół z cudowną figurką Matki Boskiej w dzielnicy Sitio. Czas wolny na odpoczynek nad Oceanem Atlantyckim, spacer po plaży i możliwość kąpieli. Powrót do FATIMY, obiadokolacja, czas na osobiste modlitwy, WIECZORNA PROCESJA ŚWIATŁA – MODLITWA RÓŻAŃCOWA. Nocleg.

Wtorek, 30 maja

Śniadanie, Przejazd do LIZBONY – stolicy Portugalii. Zakwaterowanie w hotelu. Zwiedzanie miasta wg programu komunikacją miejską. Nocleg w okolicy miasta. W programie zwiedzania m.in.:

- dzielnica Belem: Klasztor Hieronimitów zbudowany w dowodzie wdzięczności za udaną wyprawę Vasco da Gamy do Indii, Wieża Belem – dawniej broniąca lizbońskiego portu, mozaika z mapą świata oraz Pomnik Odkrywców, o charakterystycznym kształcie przypominającym żaglowiec, następnie odwiedzimy miejsce, gdzie spróbować można pasteis de belem – słynnych lizbońskich ciasteczek z kremem

- Przejazd zabytkowym tramwajem na wzgórze do zamku św. Jerzego.

- Alfama – najstarsza dzielnica Lizbony: katedra, kościół św. Wincentego za Murami – najwspanialszy przykład barokowej architektury w Lizbonie, Panteon Narodowy, w którym znajdują się grobowce wielkich portugalskich osobistości.

Środa, 31 maja

Nocny transfer na lotnisko w Lizbonie. Lot do Polski ok godz. 6:35. Przylot do Warszawy ok 11:30.

Ilość miejsc ograniczona

Zdobądź dzisiaj swoje!

W świetle miłości Matki rozumiemy całe przesłanie Pani Fatimskiej. Największą przeszkodą w drodze człowieka do Boga jest grzech, trwanie w grzechu, a w końcu wyparcie się Boga, świadome wyrzucenie Boga ze świata ludzkiej myśli, oderwanie od Niego całej ziemskiej aktywności człowieka, odrzucenie Boga przez człowieka.

Św. Jan Paweł II


Masz pytania?
Napisz do nas: wyjazdyzcudowna@gmail.com
lub zadzwoń Whatsapp: +48 721 332 998

INSTAGRAM: @cudowna_pl

Page Created with OptimizePress