CUDOWNA.PL

WYZWANIA ADWENTOWE 2022
w grupie na FB


Czas Adwentu Jest Wyjątkową Okazją Do Naszego Przebudzenia Duchowego

To Jest Dogodny Czas Do Nazwania W Sobie Pewnych Tęsknot Za Jezusem Chrystusem, Które Mogły Zostać Zagłuszone Przez Sprawy Codzienne. Jest To Również Szansa, Aby Spojrzeć Na Siebie Przez Pryzmat Swojego Serca, Czyli Tego, Co W Nas Najgłębsze, A Czego Tak Często Nie Chcemy Uwzględniać.

Przygotuj swoje serce na boże narodzenie

Nie pozwól, by Twoje Święta ograniczyły się do zakupów i sprzątania. Pamiętaj o tym, co w tych świętach jest najistotniejsze i przygotuj swoje serce na Boże Narodzenie.   

  "Czuwajcie więc, bo nie wiecie, kiedy pan domu przyjdzie: z wieczora czy o północy, czy o pianiu kogutów, czy rankiem. By niespodzianie przyszedłszy, nie zastał was śpiących. Lecz co wam mówię, mówię wszystkim: Czuwajcie!" 

Mk 13

Jak będą wyglądały adwentowe wyzwania?


Otrzymasz na maila dostęp do zamkniętej grupy na FB, w której znajdziesz:

Codzienną medytację
Codziennie jedno zadanie do wykonania
Wspólną droga rozważań rozpoczniemy 30 listopada, a zakończymy 25 grudnia

Jesteś gotowa na pracę nad sobą?
Jeśli tak, dołącz i ruszamy we wspólną podróż.

Wasze opinie po wyzwaniach: 

Każdego ranka, kiedy budzę się od razu czytam listy od JEZUSA , które są napisane z MIŁOŚCIĄ, wyciszają, jestem wzruszona i szczęśliwa. Staram się być lepsza wobec siebie oraz bliskich. Dziękuję za ten czas.

Basia M.

Dzięki cudownej stałam się silniejsza wiarą i ponownie zaczęłam cieszyć się drobiazgami i obecnością drugiego człowieka obok mnie. Utwierdziłyście jeszcze bardziej moją wiarę w Boga. Dziękuję.

Anna T.

Listy od Jezusa Stały się główną częścią każdego mojego dnia. Szkoda że już się skończyły. Te listy przemieniały moje myślenie, działanie, jakby nad wszystkim była pieczęć Jezusa. Jestem nowym człowiekiem po tym wyzwaniu - czuje to i inni to widzą, Chwała Ci Jezu.

Elżbieta M.

MASZ PYTANIA? NAPISZ NAM MAILA:

© Copyright Your Company.  All Rights Reserved

REGISTER YOUR SPOT NOW

Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes nascetur ridiculus mus nulla vitae elit libero a pharetra augue. Fusce dapibus tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close